bilsteinpolska.pl

Bilstein Polska

Zadzwoń: +48 56 652 12 12 | godz. otwarcia 8-17

AMBASADOR MARKI

AMBASADOR MARKI

Bilstein

Najbardziej precyzyjne urządzenie do ustawienia zawieszenia? Siedzę na nim każdego dnia. Walter Röhrl ma w tym stwierdzeniu absolutną rację co potwierdzają niezliczone tytuły, a w szczególności wyróżnienia, które przyznali mu koledzy: Najlepszy kierowca rajdowy wszechczasów, Geniusz na kołach lub Kierowca rajdowy stulecia.

Co jednak wielu zdumiewa: dla Waltera Röhrl nie chodzi o prędkość. Dla mnie najważniejsze nie jest tempo z jakim coś wykonuję. Gdy czegoś się podejmuję, chciałbym wykonać do idealnie. To podejście czyni go najlepszym kierowcą testowym, gdyż podobnie jak on również Bilstein szuka w swoich rozwiązaniach perfekcji. W ten oto sposób część spośród 8,5 miliona kilometrów, które Walter Röhrl pokonał w najróżniejszych autach służy rozwojowi naszych produktów.

Czy na torze w Nürburgring, czy też na torze testowym w Papenburg: Auto musi stać się częścią mnie, musi stać się częścią mojego ciała, której tylko ja dyktuję co ma czynić. Wraz z BILSTEIN pracuję nad tym, aby w każdym aucie zrealizować to założenie.

Formularz kontaktowy

*

*

*

*
* - pola wymagane

Dane kontaktowe

  • Cronic
  • Włocławska 91 B-C
  • 87-100 Toruń

Lokalizacja